Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Uchwyt do łamania określonym momentem BH25 Kennedy KEN5555900K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt do łamania określonym momentem BH25 Kennedy KEN5555900K
Kennedy KEN-555-5900K
Uchwyt do łamania określonym momentem BH25
KEN-555-5900K
Opis produktu
Uchwyt "łamie się" pod kątem 20°. Opatentowany mechanizm pojedynczego kierunku łamania gwarantuje długą żywotność i nieustanną precyzję urządzenia. Wyposażony w nowe mechaniczne urządzenie blokujące mechanizm regulacji momentu. Automatycznie powraca do stanu wyjściowego gdy nie jest wywierana żadna siła.Zakres: 5,0 - 25.0 Nm 44-221 Funto-cali. Długość całkowita: 265 mm, Waga: 415g.
Mechaniczne urządzenie blokujące mechanizm regulacji momentu.
- Łatwe w użyciu urządzenie blokujące śruby regulacji momentu.
- Przymusowy, mechaniczny system blokujący.
- Nie powoduje tarcia przy zatrzymywaniu ruchu.
- Obsługa z wykorzystaniem pojedynczego przycisku regulującego.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Q-Torq |
| Kod EAN13 | 5036140018112 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Głębokosć całk./opak. | 55 |
| Długość całk./opak. | 465 |
| Waga całkowita | 0.6 |
| Szerokość całk./opak. | 75 |
| Numer produktu | BH 25 |
| Spigot Size | 16mm |
| Part No. | 011300 |
| Torque Range | 44-221 |
| Torque Range | 5.0-25 Nm |
| Kod UNSPSC | 27111715 |
| Waga elementu | 415g |
KEN5555900K
UCHWYT DO LAMANIA OKRESLONYM MOMENTEM BH25 Kennedy
KEN-555-5900K
KC-016,815,5ZN/NM
Narzędzia Cromwell