Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Uchwyt do bitów 5/16"x1/4" Kennedy KEN5736030K PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 5/16"x1/4" Kennedy KEN5736030K
Kennedy KEN-573-6030K
Oprawka do grotów do elektronarzędzi 5/16"x1/4"
KEN-573-6030K
Opis produktu
8mm (5/16”) chwyt sześciokątny z końcówką okrągłą typu Desoutter. Do użycia z końcówkami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123595 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| For Use With | Insert Bits |
| Długość całk./opak. | 55mm |
| Shank Shape | hex |
| Shank Size | 5/16" calowe |
| Special Features | Magnetic |
| Part No. | KEN-573-6030K |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5736030K
OPRAWKA DO GROTOW DO ELEKTRONARZEDZI 5/16"x1/4" Kennedy
KEN-573-6030K
KC-016,17,9ZN/NM
Narzędzia Cromwell