Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 755 Indexa IDX1449168K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka do gwintowania bez kompensacji osiowej SC31/12 755 Indexa IDX1449168K
Indexa IDX-144-9168K
IDX1449168K
SOLID TAP adaptor DIN SZ2 31/12 755 INDEXA IDX1449168K
IDX-144-9168K
KC-016,163,2ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140284661 |
| ecl@ss | 21021101 |
| For DIN Taps 352 | M10 |
| For DIN Taps 374 | M10 |
| For DIN Taps 376 | M10 |
| Numer produktu | SC31/12 - 755 |
| Oznaczenie narzędzi | IDX-144-9168K |
| Tap Shank Size | 7.0 mm |
| Tap Square Size | 5.5 mm |
| UNSPSC | 27112808 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A/F | 5.5mm |
| Shank | 7.0mm |
| Tap Size | M10 |
| Thread Size | M10 |
| Type | Rigid |
| Size | SC31/ 12 |
| Manufacturers Code | 755 |
| For DIN Taps | DIN 352 DIN 374 DIN 376 |