Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Torebki polipropelynowe plecione 380x500mm 100szt. 1000szt. Avon AVN8370040K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Torebki polipropelynowe plecione 380x500mm 100szt. Avon AVN8370040K
Avon AVN-837-0040K
AVN8370040K
DSHRINK POLYTHENE TUBING1200/2300mmx30M 200 MIC. Avon
AVN-837-0040K
KC-016,926,9ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Gusset shrink tubing. Quick and easy to use. For wrapping pallets of varying heights. Available in a choice of two sizes.
All prices are per roll
Images are for illustration purposes only
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325081 |
| ecl@ss | 20270000 |
| Długość całkowita | 30 m |
| Oznaczenie narzędzi | AVN-837-0040K |
| Thickness | 200 µm |
| UNSPSC | 24141514 |
| Weight | 26 g |
| Width | 1.20/2.30 m |