Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Tester kompresji profesjonalny miernik M14 M18 zawór Schrader Kennedy KEN5031160K KEN-503-1160K MTMX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tester kompresji KEN5031160K KEN-503-1160K
Kennedy KEN-503-1160K
Tester KOMPRESJI
KEN-503-1160K
Opis produktu
Nadaje się do wszystkich rodzajów świec zapłonowych. Pozwala na wykrywanie wad w pierścieniach tłokowych, zaworach, uszczelkach głowicy i otworach cylindrowych. Jest odpowiedni do zastosowania przy badaniu większości silników benzynowych pojazdów samochodowych i motocykli. Może być zastosowany na uszczelnieniach wału korbowego w silnikach dwusuwowych. Przewód elastyczny 195 mm. Możliwy do zastosowania przy gwintach 14 mm oraz 18 mm. Duża, łatwa w odczycie skala 0-21 bar/0-300 psi. Zawór do wypuszczania powietrza umożliwiający szybkie powtórzenie pomiaru.| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140022034 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Overall Depth | 35 |
| Overall Length | 295 |
| Overall Weight | 0.44 |
| Overall Width | 150 |
| Supplier Part No. | 5031160K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Applications | Petrol engines |
| Product Number | 215132SB |
| Product Type | Petrol Compression Tester Set |
| Weight Each | 440 g gram |
| Suitable for the following engines | Suitable for all types of petrol engines Suitable for all types of spark plugs |
| Number of Pieces | 2 |
| Includes | 18mm adaptor Compression tester |
| Additional Features | 195mm flexible hose Large easy to read scale 0-21bar/0-300psi |
KEN5031160K
TESTER KOMPRESJI Kennedy
KEN-503-1160K
KC-016,131,8ZN/NM
Narzędzia Cromwell