Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Taśma samoprzylepna takninowa 50mm 10m czarna Avon AVN9813250K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
50mm x10M BLACK CLOTH TAPE Avon AVN9813250K
Avon AVN-981-3250K
AVN9813250K
KC-016,5,5ZN/NM
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Colour | Black |
| EAN13 | 5036140250543 |
| ecl@ss | 23330200 |
| Length | 10 m |
| Oznaczenie narzędzi | AVN-981-3250K |
| UNSPSC | 31201501 |
| Width | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Joining Maintenace Temporary Repairs |
| Colour | Black |
| Length | 10 m metre |
| Materiał | Polyethylene over Cloth |
| Numer produktu | |
| Width | 50mm |
| Resistance Features | Waterproof |
| Tape Type | Waterproof Cloth Tape |
| Adhesive Material | Rubber Resin |
| Breaking Load | N/cm Newton Centimetre |
| Elongation | % percentage |