Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Taśma pakowa maszynowa PM13 12mm 3000m do bandownicy Avon AVN8371790K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PM13 12mm x3000M POLYPROPYLENE STRAPPING Avon AVN8371790K
Avon AVN-837-1790K
AVN8371790K
KC-016,232,2ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Kolor: niebieski. Wytrzymałość: 130kg*.
*Wszystkie wytrzymałości podane w przybliżeniu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325692 |
| Length | 3000 m |
| Oznaczenie narzędzi | AVN-837-1790K |
| UNSPSC | 44102300 |
| Width | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 145 kg kilogram |
| Colour | Blue |
| Materiał | Polypropylene |
| Długość całkowita | 3000 m metremm |
| Overall Width | 12mm |
| Numer produktu |