Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Taśma ostrzegawcza żółta 50mm Avon AVN9644010A AVN-964-4010A PRO20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma ostrzegawcza żółta 50mm Avon AVN9644010A AVN-964-4010A
Avon AVN-964-4010A
AVN9644010A
TASMA OSTRZEGAWCZA, ZOLTA, 50mm Avon
AVN-964-4010A
Wysokiej jakości samoprzylepne taśmy z ukośnymi pasami. PCV.
Taśmy ochronne
Konwencjonalne zastosowanie:
Żółto-czarna: Zagrożenia urazu głowy ze względu na niskie przejścia, przy zmianach poziomów podłogi, oznakowaniu sprzętu ruchomego oraz do umieszczania wokół zawiadomień.
Czerwono-biała: Lokalizacja sprzętu przeciwpożarowego, do umieszczania wokół zakazów oraz oznaczania obszarów zagrożonych wybuchem pożaru.
Zielono-biała: Do umieszczania wokół pożarowych wyjść ewakuacyjnych, sprzętu bezpieczeństwa, sprzętu i plakatów pierwszej pomocy oraz aparatów wspomagających oddychanie.
Kolor: Żółta (Yellow), Biała (White), Żółto-czarna (Yellow Black), Czerwono-biała (Red White), Zielona (Green), Niebieska (Blue), Czarna (Black), Zielono-biała (Green White), Czerwona (Red), Żółto-czarna (Yellow Black)
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| Colour | Yellow [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140019751 |
| Length | 33 m |
| Supplier Part No. | 9644010A |
| UNSPSC Code | 46161507 |
| Weight | 400 g |
| Width | 50 mm |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | PVC |
| Product Number | |
| Roll Length | 33 m metre |
| Roll Size | 50mm x 33m |
| Roll Width | 50 mm millimetre |
| Resistance Features | Weather-resistant |
| Tape Type | Hazard Warning Tape |
| Primary Colour | Yellow |
| Application Area | Internal |
| Adhesive Type | Rubber |
KC-016,22,9ZN/NM
Narzędzia Cromwell