Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Taśma Hi-Bond 0,8x19mm 33m akrylowa dwustronna taśma szara Avon AVN9811820K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
0.8mm x19mm x33M HI-BOND D/S ACRYLIC FOAM TAPE GREY Avon AVN9811820K
Avon AVN-981-1820K
AVN9811820K
KC-016,134,9ZN/NM
Narzędzia Cromwell
Dwustronna taśma o wysokiej przyczepności, która scala metale, plastiki i szkło. Wystarczająco silna, aby zastąpić nity, śruby, spawy i inne mechaniczne połączenia! Odporna na wibracje i na wodę. Używana w branży oznakowań i transportu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| Colour | Grey |
| EAN13 | 5036140327597 |
| ecl@ss | 23330290 |
| Oznaczenie narzędzi | AVN-981-1820K |
| Thickness | 0.8 mm |
| UNSPSC | 31201527 |
| Width | 19 mm |