Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Tarnik do drewna 150mm 6" półokrągły gruby Kennedy KEN0323130K PRO19
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tarnik do drewna 150mm 6" półokrągły, gruby Kennedy KEN0323130K
Kennedy KEN-032-3130K
KEN0323130K
KC-016,25,2ZN/NM
Tarniki
Zaprojektowane do ogólnego użytku i doskonale dopasowane do miękkich materiałów, takich jak: drewno, plastik, skóra i ołów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140092129 |
| ecl@ss | 21042190 |
| Długość całkowita | 150 mm |
| Długość całkowita | 6 in. |
| Waga całkowita | 0.058 |
| Oznaczenie narzędzi | KEN-032-3130K |
| Type of Cut | 3 |
| UNSPSC | 27111904 |
| Weight | 0.80 kg |