Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Kieł MT5 obrotowy standard Kennedy KEN4881050K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kieł MT5 obrotow standard Kennedy KEN4881050K
Kennedy KEN-488-1050K
KEN4881050K
KC-016,999ZN/NM
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Axial Load @100 | 570 rpm |
| Axial Load @3000 | 230 rpm |
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140062795 |
| ecl@ss | 23049190 |
| Maximum Radial Load | 280 rpm |
| Maximum RPM | 4000 rpm |
| Morse Taper | No.5 |
| Głębokość całkowita | 109 |
| Długość całkowita | 283 |
| Waga całkowita | 3 |
| Overall Width | 109 |
| Radial Load @100 | 800 rpm |
| Oznaczenie narzędzi | KEN-488-1050K |
| UNSPSC | 23153013 |
| Weight | 3.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | |
| Grade | |
| Maximum RPM | 4000 rpm revolutions per minute |
| Morse Taper | No.5 |
| Numer produktu | |
| Type | |
| Weight | 3 kg kilogram g gram |
| Axial Load @100 | 570 kgf kilogram force |
| Axial Load @3000 | 230 kgf kilogram force |
| Radial Load @100 | 800 kgf kilogram force |
| Maximum Radial Load | 280 kgf kilogram force |
| Number of Pieces | PCE piece |
| Standards Met |