Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Kątowy miernik obrotu TGA360 1/2" 0-360 stopni Kennedy KEN5570150K KEN-557-0150K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątowy miernik momentu obrotowego TGA360 1/2" 0-360 stopni KEN5570150K KEN-557-0150K
Kennedy KEN-557-0150K
KEN5570150K
1/2" SQ. DR. ANGULAR TORQUE GAUGE Kennedy KEN5570150K
Kennedy KEN-557-0150K
KC-016,74,8ZN/NM
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Capacity | 0-360 Nm |
| EAN13 Barcode | 5036140226791 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Product Number | TGA360 [-] |
| Supplier Part No. | 5570150K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
| Weight Each | 180 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Head Type | |
| Overall Depth | mm millimetre |
| Overall Length | mm millimetre |
| Overall Width | mm millimetre |
| Product Number | |
| Shape | |
| To Suit | |
| Size | mm millimetre in. inch |
| Drive Size | 1/2 in. inch |
| Fitting Type | |
| Square Drive Size | in. inch |
| Adapter Size | in. inch mm millimetre |
| Compatible Spigot Size | mm millimetre in. inch |