Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Imak do przecinaków listwowych DPTS-3232 rozmiar 32 Indexa IND1521174K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imak do przecinaków listwowych DPTS-3232 rozmiar 32 Indexa IND1521174K
Indexa IND-152-1174K
IND1521174K
KC-016,438,8ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140084582 |
| ecl@ss | 28039190 |
| h1 | 32 mm |
| h and b | 32 mm |
| Lumens | 120 mm |
| Numer produktu | DPTS-3232 |
| Oznaczenie narzędzi | IND-152-1174K |
| UNSPSC | 23242106 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Overall Height | mm in. inch |
| Długość całkowita | 120mm |
| Overall Width | mm in. inch |
| Numer produktu | DPTS-3232 |
| Shank Height | 32mm |
| Cutting Direction | |
| ISO Designation | |
| Toolholder Style | |
| Clamp Type | |
| Compatible Blade Height | 32mm |