Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Imadło wielofunkcyjne Kennedy KEN5162000K KEN-516-2000K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło wielofunkcyjne KEN5162000K KEN-516-2000K
Kennedy KEN-516-2000K
Imadło wielofunkcyjne
KEN-516-2000K
Opis produktu
Imadło aluminiowe z dwupozycyjnym gniazdem kulowym. Stalowe szczęki. Mechanizm obrotowy. Ząbkowane szczęki do trzymania nieregularnych przedmiotów. Posiada gumowe nakładki na szczęki do delikatnych przedmiotów. Rozstaw szczęk: 5-50mm. Szerokość szczęk: 74mm.Rozstaw szczęk: 74mm.
Pion: obraca się o 360° i może się obracać od 45° do 135°.
Kąt prosty: może być obracane o 360°.
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140002470 |
| eCl@ss Code | 21089290 |
| Jaw Capacity | 60 mm |
| Overall Depth | 235 |
| Overall Length | 125 |
| Overall Weight | 0.93 |
| Overall Width | 80 |
| Supplier Part No. | 5162000K |
| UNSPSC Code | 23271712 |
| Weight | 930 g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Funnel Bore Diameter | mm millimetre |
| Height | mm millimetre |
| Jaw Capacity | 60 mm millimetre |
| Length | mm millimetre |
| Magnification | |
| Product Number | |
| Product Type | Angle Vice |
| Width | mm millimetre |
| Mirror Diameter | mm millimetre |
KEN5162000K
IMADLO WIELOFUNKCYJNE Kennedy
KEN-516-2000K
KC-016,131,9ZN/NM
Narzędzia Cromwell