Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Imadło maszynowe 6" z obrotową podstawą calowe Atlas Workholders ATL4451150K ATL-445-1150K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 6" z obrotową podstawą calowe Atlas Workholders ATL4451150K
Atlas Workholders ATL-445-1150K
ATL4451150K
Imadło maszynowe z obrotową podstawą, 6" Atlas Workholders ATL4451150K
ATL-445-1150K
Opis produktu
Imadła maszynowe bez mechanizmu obrotowego podstawyWykonano zgodnie z surowymi kryteriami. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Imadła maszynowe bez mechanizmu z obrotową podstawą
Także dostępne z podstawą bez mechanizmu obrotowego. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140044029 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Jaw Height | 51mm |
| Jaw Width | 160mm |
| Max. Opening | 125mm |
| Głębokość całk./opak. | 250 |
| Wysokość całk./opak. | 167mm |
| Długość całk./opak. | 220 |
| Waga całkowita | 43 |
| Szerokość całk./opak. | 450 |
| Part No. | ATL-445-1150K |
| Typ | With Swivel Base |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 43 kg |
KC-016,995ZN/NM