Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Imadło maszynowe 4" bez obrotowej podstawy calowe Atlas Workholders ATL4450100K ATL-445-0100K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło maszynowe 4" bez obrotowej podstawy calowe ATL4450100K ATL-445-0100K
Atlas Workholders ATL-445-0100K
ATL4450100K
Imadło maszynowe bez obrotowej podstawy, 4" Atlas Workholders ATL4450100K
ATL-445-0100K
Opis produktu
Imadła maszynowe bez mechanizmu obrotowego podstawyWykonano zgodnie z surowymi kryteriami. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Imadła maszynowe bez mechanizmu z obrotową podstawą
Także dostępne z podstawą bez mechanizmu obrotowego. Przeznaczone do ogólnego frezowania, wyrównywania, wierceń itd.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140046887 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Jaw Height | 35mm |
| Jaw Width | 100mm |
| Max. Opening | 80mm |
| Głębokość całk./opak. | 150 |
| Wysokość całk./opak. | 89mm |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 8 |
| Szerokość całk./opak. | 270 |
| Part No. | ATL-445-0100K |
| Typ | Without Swivel Base |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 8 kg |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Base Type | Fixed |
| Clamping Force | kg kilogram lb pound |
| For Use With | |
| Jaw Height | 35 mm millimetre in. inch |
| Jaw Opening | 80 mm millimetre in. inch |
| Jaw Type | |
| Jaw Width | 100 mm millimetre in. inch |
| Overall Height | 89 mm millimetre in. inch |
| Overall Length | 245 mm millimetre in. inch |
| Overall Width | 115 mm millimetre in. inch |
| Product Number | MVF100 |
| Throat Depth | 35 mm millimetre in. inch |
| Mounting Type | Clamp/Bolt |
| Special Features | |
| Overall Dimensions | 245mm x 115mm x 89mm |
| Overall Material | |
| Jaw Material | |
| Jaw Face Material | |
| Jaw Thickness | mm millimetre in. inch |
| Maximum Compatible Pipe Size | mm millimetre in. inch |
| Minimum Compatible Pipe Size | mm millimetre in. inch |
| Jaw Dimensions | 100mm x 35mm |
| Compatible Pipe Size Range | |
| Compatible Vice Jaw Width | 100 mm millimetre in. inch |
| Overall Jaw Material | |
| Vice Type | Machine Vice |
KC-016,429ZN/NM