Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Imadło 60mm uniwersalne Senator SEN4450600K PRO25 MTM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło 60mm uniwersalne Senator SEN4450600K
Senator SEN-445-0600K
SEN4450600K
Imadło uniwersalne 60mm Senator SEN4450600K
SEN-445-0600K
Opis produktu
Lekkie i przenośne. Posiada obrotową podstawę i lekkie kowadełko. Idealne dla prac związanych z modelowaniem, dla majsterkowiczów i hobbystów oraz do lekkich prac przemysłowych. Może być przytwierdzone do dowolnej powierzchni. Żeliwna konstrukcja ze stalową śrubą pociągową i prętem obrotowym.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Kod EAN13 | 5036140007031 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Jaw Width | 60mm |
| Opening | 2 3/4" calowe |
| Opening | 70mm |
| Part No. | BTCV60 |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 2.8 kg |
KC-016,62,5ZN/NM