Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Halogen wielokrotnego ładowania 1000000 świec 12V Edison EDI9042000K EDI-904-2000K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Halogen wielokrotnego ładowania 1000000 świec 12V EDI9042000K EDI-904-2000K
Produkt niedostępny. Zapytaj o zamiennik.
Edison EDI-904-2000K
EDI9042000K Edison HALOGEN WIELOKROTNEGO LADOWANIA 1000000 SWIEC 12V
1 Million Candle Power Rechargeable Lantern
Weatherproof construction. Supplied with AC/DC mains charger with battery charging/full indicating LED lights and automotive cigarette lighter adaptor for portable charging. Fitted with automatic thermal cut-out, automatically switches off the power after 20 - 30 mins.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Edison |
| Candle Power | 1M [-] |
| EAN13 Barcode | 5036140014572 |
| eCl@ss Code | 27119001 |
| Overall Depth | 135 |
| Overall Length | 180 |
| Overall Weight | 2 |
| Overall Width | 225 |
| Product Number | ERS001 [-] |
| Supplier Part No. | 9042000K |
| UNSPSC Code | 39111610 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Battery Size | 6V |
| Candle Power | 1 Million |
| Colour | Black Yellow |
| Head Diameter | 135 mm millimetre |
| Lumens | lm lumen |
| Overall Length | 210 mm millimetre |
| Product Number | ERS001 |
| Series | |
| To Suit Torch | |
| Voltage | 6 V voltage |
| Weight | 2000 g gram kg kilogram |
| Barrel Diameter | mm millimetre |
| Bulb Type | Halogen |
| Beam Distance | m metre |
| Battery Life | hr hour 20-30 min. minute |
| Includes | AC/DC Mains Charger Automotive Cigarette Lighter Adaptor LED Lights |
| Case Material | |
| Design Features | |
| Battery Type | Lead Acid |
| Number of Batteries | 1 |
| Rechargeability | Rechargeable |
| Body Style | |
| Beam Features | |
| Resistant Properties |