Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
HEAVY DUTY MANUAL GUMMEDPAPER TAPE DISPENSER Avon AVN9791000K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HEAVY DUTY MANUAL GUMMEDPAPER TAPE DISPENSER Avon AVN9791000K
AVN-979-1000K
Dystrybutor taśm o różnej długości
Max szer. taśmy: 80mm.
Nieodpowiednia do wzmocnionej taśmy z papierem gumowanym.
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140377189 |
| eCl@ss Code | 24230401 |
| Product Number | BP333 [-] |
| Supplier Part No. | AVN-979-1000K |
| UNSPSC Code | 24102202 |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Core Size | 80 mm millimetre |
| Product Number | |
| Type | Heavy Duty |
| For Tape Width | Up to 80 mm millimetre |
| Dispenser Capacity | Max Width 80mm |
| Additional Features |