Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Gwintownik ręczny Nr. 0x0,0394 BA HSS pośredni-2 calowy Sherwood SHR0851800B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 0x0,0394 BA HSS pośredni-2 calowy Sherwood SHR0851800B
Sherwood SHR-085-1800B
SHR0851800B
KC-016,22,5ZN/NM
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140281363 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Size - Pitch | No.0 x 0.0394 |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-085-1800B |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 14 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66mm |
| Pitch | 0.0394 |
| Numer produktu | |
| Series | |
| Średnica chwytu | 6.3mm |
| Thread Length | 19mm |
| Thread Size | No.0 |
| Square Width | 5mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Number of Flutes | 3 |
| Helix Angle | ° stopni |
| Dimensions Standard | ISO 529 |
| Thread Standard | BA |
| Class of Fit | 6H |
| Thread Direction | Right Hand |
| Tap Type | Straight Flute |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm in. inch |