Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Gwintownik UNF 7/16"x20 do stali nierdzewnej HSS-EV maszynowy calowy niebieski pasek Swisstech SWT1853244B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik 7/16"x20 UNF HSS-EV maszynowy calowy niebieski pasek Swiss Tech SWT1853244B
Swiss Tech SWT-185-3244B
SWT1853244B
KC-016,98,8ZN/NM
Do krótkich otworów nieprzelotowych. Rodzaj nakroju wg DIN form C (3 x P). Tolerancja gwintowania wg 6H. Produkowane ze stali HSS-EV, oksydowane. Wyprodukowany wg normy DIN 371/376.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Class of Fit | 2B |
| Coolant Delivery | External |
| Dimensions Standard | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140288683 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Helix Angle | 45° |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Number of Flutes | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Ring Colour | Blue |
| Series | N/A |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Spiral Type | High Helix |
| Square Width | 6.2 mm |
| Oznaczenie narzędzi | SWT-185-3244B |
| Tapping Depth | 31.75 mm |
| Tap Type | Spiral Flute |
| Thread Direction | Right Hand |
| Thread Length | 20 mm |
| Thread Size | 7/16"x24 |
| Thread Standard | UNF |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Pitch | 24 |
| Numer produktu | |
| Series | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Thread Length | 20mm |
| Thread Size | 7/16" |
| Lead | |
| Square Width | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm in. inch |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Coolant Delivery | External |
| Number of Flutes | 3 |
| Helix Angle | 45° stopni |
| Dimensions Standard | DIN 371/376 |
| Thread Standard | UNF |
| Class of Fit | 2B |
| Thread Direction | Right Hand |
| Tap Type | Spiral Flute |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 31.75mm |
| Ring Colour | Blue |
| Spiral Type | High Helix |