Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Gwintownik M6x1 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy do krótszych otworów nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853021B PRO19
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swiss Tech SWT1853021B
Swiss Tech SWT-185-3021B
SWT1853021B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M6x1 niebieski pasek Swiss Tech SWT1853021B
SWT-185-3021BSWT1853021BOpis produktu
Rowki spiralne - (BLF) - HSS-EV Pasywowane
Do krótszych otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. 'Biteless Flat' ISO Metryczne. Spirala 45°.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Swiss Tech Chamfer Plug Class of Fit 6H Doprowadzenie chłodziwa External Standard, norma dot. wymiarów DIN 371/376 Kod EAN13 5036140208933 Kod eCl@ss 21010210 Powłoka, wykończenie Steam Tempered Kąt spirali 45° Materiał Vanadium High Speed Steel Zastosowanie do Stainless Steel Grupa materiałowa M35 Liczba rowków 3 Długość całk./opak. 80mm Ring Colour Blue Seria N/A Średnica chwytu 6mm Spiral Type High Helix Square Width 4.9mm Part No. SWT-185-3021B Tapping Depth 12mm Typ gwintownika; typ gwintu Spiral Flute Kierunek gwintu Prawostronny, prawy Długość gwintu 11mm Rozmiar gwintu M6x1 Rodzaj gwintu Metric Coarse Kod UNSPSC 27112806
Opis produktu
Rowki spiralne - (BLF) - HSS-EV PasywowaneDo krótszych otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. 'Biteless Flat' ISO Metryczne. Spirala 45°.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swiss Tech |
| Chamfer | Plug |
| Class of Fit | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Standard, norma dot. wymiarów | DIN 371/376 |
| Kod EAN13 | 5036140208933 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 45° |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 80mm |
| Ring Colour | Blue |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Spiral Type | High Helix |
| Square Width | 4.9mm |
| Part No. | SWT-185-3021B |
| Tapping Depth | 12mm |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Spiral Flute |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Rodzaj gwintu | Metric Coarse |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
KC-016,112,5ZN/NM