Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Grzechotka dwukierunkowa z gumową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824005K KEN-582-4005K MTM PRO20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa z gumową rękojeścią 1/4" KEN5824005K KEN-582-4005K
Kennedy KEN-582-4005K
Grzechotka dwukierunkowa, rękojeść gumowa 1/4"
KEN-582-4005K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe. Gumowy uchwyt, 72 zęby zapadkowe. Łatwa zmiana kierunku pracy grzechotki, bez potrzeby zmiany bądź otwierania części czołowej. Szybkie uwolnienie. Klucz wysokiej jakości dla profesjonalnych użytkowników.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140131804 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Number of Teeth | 72 |
| Długość całk./opak. | 140mm |
| Part No. | 011176V2A5 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 90g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Grip | |
| Material | Chrome Vanadium Steel |
| No. of Teeth | 72 |
| Overall Length | 140 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Product Type | Ratchet Handle |
| Drive Type | Square |
| Number of Pieces | 1 |
| Standards Met | |
| Includes | Tool only |
| Finish/Coating | |
| Drive Size | 1/4 in. inch |
| Connection Type | |
| Additional Features | Thumb lever |
KEN5824005K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA, REKOJESC GUMOWA 1/4" Kennedy
KEN-582-4005K
KC-016,130,6ZN/NM
Narzędzia Cromwell