Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Głowica frezarska 80mm XP-45C Indexa IND1397420K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 80mm XP-45C Indexa IND1397420K
Indexa IND-139-7420K
IND1397420K
[SM].NM.CK016,1032ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 27 mm |
| Marka | Indexa |
| Coolant Delivery | Coolant Through [txt] |
| Cutting Edge Angle | 45 ° |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140082830 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Holding Type | Screw-on [txt] |
| Insert Shape | Square [txt] |
| Inserts Included | None [txt] |
| Insert Size | 1204 [#] |
| Insert Style | SEHT; SEHW [txt] |
| ISO Designation | N/A [txt] |
| Maximum Cutting Diameter | 80 mm |
| Milling Application | Facing [txt] |
| Minimum Cutting Diameter | 92 mm |
| Number of Inserts | 6 [#] |
| Długość całk. | 50 mm |
| Overall Weight | 1.4 |
| Series | XP-45C [des] |
| Sup. Part No. | IND-139-7420K |
| Toolholder Material | XP Plasma-ion Coated [txt] |
| Toolholder Style | XP-45C [des] |
| UNSPSC Code | 23242106 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 80mm |