Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Głowica frezarska 100mm XP-45C Indexa IND1397440K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 100mm XP-45C Indexa IND1397440K
Indexa IND-139-7440K
IND1397440K
KC-016,1148ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 32 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Coolant Delivery | Coolant Through |
| Cutting Edge Angle | 45° |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 | 5036140082847 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Insert Holding Type | Screw-on |
| Insert Shape | Square |
| Inserts Included | None |
| Insert Size | 1204 |
| Insert Style | SEHT; SEHW |
| ISO Designation | N/A |
| Maximum Cutting Diameter | 100 mm |
| Milling Application | Facing |
| Minimum Cutting Diameter | 112 mm |
| Number of Inserts | 6 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga całkowita | 2.19 |
| Series | XP-45C [des] |
| Oznaczenie narzędzi | IND-139-7440K |
| Toolholder Material | XP Plasma-ion Coated |
| Toolholder Style | XP-45C [des] |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Height | 50mm |
| Hub Diameter | mm in. inch |
| Insert Size | 1204 |
| Number of Inserts | 6 |
| Numer produktu | 849.1PIZ/C |
| Series | |
| Insert Style | SEHT SEHW |
| Maximum Cutting Diameter | 100mm |
| ISO Designation | XP-45C |
| Insert Holding Type | Screw-on |
| Coolant Delivery | Coolant Through |
| Inserts Included | None |
| Insert Shape | Square |
| Milling Application | Facing |
| Depth of Cut | 6mm |
| Cutting Edge Angle | 45° stopni |
| Arbor Hole Diameter | 32mm |
Dane techniczne
| Średnica freza | 100mm |