Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Gałka magnetyczna 25,4mm Kennedy KEN5538230K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gałka magnetyczna 25,4mm DIA Kennedy KEN5538230K
Kennedy KEN-553-8230K
GALKA MAGNETYCZNA 25.4mm DIA
KEN-553-8230K
Opis produktu
Magnes o kształcie podkowy. Przeciwne pola polaryzacyjne znajdują się na tym samym końcu oddzielone przegrodą. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 16mm |
| Średnica | 1" calowe |
| Średnica | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140116955 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 18 |
| Waga całkowita | 0.055 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 5.60 kg |
KEN5538230K
GALKA MAGNETYCZNA 25.4mm DIA Kennedy
KEN-553-8230K
KC-016,30,7ZN/NM
Narzędzia Cromwell