Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
GMS 120 MULTI DETECTOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bosch GMS 120 MULTI DETECTOR BCH2664242W
Bosch BCH-266-4242W
GMS 120
Locates live cables, metals or wooden substructures in walls or ceilings. It is the only tool on the market that calibrates itself, therefore preventing errors caused by incorrect calibration. Max. detection depth: ferrous metals/non-ferrous metals/live cables/wood - 120/80/50/38mm.
Auto shutdown: 5 mins.
Batteries: 1x 9V.
Dimensions (L x W x H): 200 x 85 x 32mm.
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Bosch |
| EAN13 Barcode | 3165140560108 |
| eCl@ss Code | 27371801 |
| Model Number | GMS120 [-] |
| Supplier Part No. | 0601081000 |
| UNSPSC Code | 41111903 |
| Weight Each | 270 g |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Dimensions | 200x85x32 mm millimetre |
| Overall Height | 32 mm millimetre |
| Overall Length | 200 mm millimetre |
| Overall Width | 85 mm millimetre |
| Product Number | GMS 120 |
| Includes | Battery Carrying Strap Protective bag |
| Ingress Protection Rating | IP54 |
| Detection Type | Ferrous Metals Live Cables Wooden Substructure |
| Maximum Detection Depth | Copper 80 Live Cables 50 Steel 120 Wooden substructures 38 mm millimetre |
| Maximum Voltage Sensed | 230 V ac voltage - alternating current 230 V dc voltage - direct current |
| Minimum Voltage Sensed | 110 V ac voltage - alternating current 110 V dc voltage - direct current |
| Indication | Visual |
| Voltage Sensing Range | 0.1mVac to 600Vac V voltage |
| Battery Type | 1x9V 6LR61 |
| Safety Rating | Category III |
| Technical Data |