Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez węglikowy 8mm kulisty 4-ostrzowy Sherwood SHR1617160K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 8mm kulisty 4-ostrzowy Sherwood SHR1617160K
Sherwood SHR-161-7160K
Frez trzpieniowy węglikowy, 4-ostrzowy, kulisty 8mm SHR1617160K
SHR-161-7160K
Opis produktu
Dla uzyskania maksymalnej siły w momencie stosowania na twardych materiałach, gdzie szybkie usuwanie wióra nie jest istotne. Cztery ostrza mają jedną z najsilniejszych struktur tnących dostępnych na rynku. Posiadają ostrza czołowe w standardzie. Wykonano zgodnie z: ANSI Standards.Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutter Diameter | 8mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140188075 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 20mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Aerospace Alloys; Alloy Steel; aluminium; aluminium Alloys; mosiądz; Bronze; żeliwo; miedź; Nonferrous Metals;Stal nierdzewna; Steel |
| Grupa materiałowa | Micrograin |
| Milling Application | High Feed Milling |
| Number of Cutting Ends | 1 |
| Liczba rowków | 4 |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Waga całkowita | 0.042 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | N/A |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | N/A |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| Part No. | 1MB-8 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 55g |
SHR1617160K
Frez trzpieniowy węglikowy, 4-ostrzowy, kulisty 8mm SHR1617160K
SHR-161-7160K
KC-016,85,8ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica freza | 8mm |