Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Frez walcowo-czołowy 10mm krótki 4 ostrza HSS E410T Sherwood SHR0615116S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 10mm krótki 4 ostrza HSS E410T Sherwood SHR0615116S
Sherwood SHR-061-5116S
SHR0615116S
KC-016,41,4ZN/NM
Do frezowania profili i wykonywania otwartych rowków. Wykończenie na połysk. Typ rowka : 30° śrubowy. Wyprodukowany wg normy BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: do 38,00mm. Tolerancja: +0,0630, -0,0130.
Średnica: Ponad 38,00mm ~. Tolerancja: +0,1250, -0,0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Coolant Delivery | External |
| Corner Radius | N/A |
| Cutter Diameter | 10.00 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 [des] |
| Cutting Direction | Right Hand |
| EAN13 | 5036140274785 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Flute Length | 21.0 mm |
| Flute Type | Helical |
| Helix Angle | 30° |
| Helix Direction | Right Hand |
| Length Type | Short |
| Materiał | High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Copper;Aluminium; |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Milling Application | Profiling;Finishing;Slotting |
| Number of Cutting Ends | 1 |
| Number of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 66.5 mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | N/A |
| Reach Type | Standard Neck |
| Series | E410T |
| Średnica chwytu | 10.0 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 [des] |
| Shank Type | Threaded |
| Standards Met | BS122:Part 4 |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-061-5116S |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 77 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | N/Amm |
| Cutter Diameter | 10mm |
| Materiał | High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66.5mm |
| Numer produktu | |
| Series | E410T |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Flute Length | 21mm |
| Shank Type | Threaded |
| Flute Type | Helical |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Carbon Steel Copper |
| Standards Met | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Coolant Delivery | External |
| Number of Flutes | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Helix Angle | 30° stopni |
| Milling Application | Finishing Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Shank Diameter Tolerance | h6 |
| End Mill Type | End Mill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | N/Amm |
| Length Type | Short |
| Helix Direction | Right Hand |
Dane techniczne
| Średnica freza | 10mm |