Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Frez trzpieniowy HSS-E PM Weldon 4 ostrza 10mm Peak Power SwissTech SWT1659510A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy HSS-E PM Weldon 4 ostrza 10mm Peak Power Swiss Tech SWT1659510A
Swiss Tech SWT-165-9510A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, 4 ostrza 10mm PEAK POWER Swiss Tech SWT1659510A
SWT-165-9510A
Opis produktu
Seria 95 Długość zwykłaOstrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja chwytu h6. Wymiary wg DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudnoobrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach.
Doskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swiss Tech |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Corner Radius | N/A |
| Cutter Diameter | 10mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | e8 |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Kod EAN13 | 5036140208063 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 22mm |
| Typ rowków | Helical |
| Kąt spirali | 30° |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Zastosowanie do | Carbon Steel; Alloy Steel; miedź; żeliwo; Stal nierdzewna; |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Milling Application | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Number of Cutting Ends | 1 |
| Liczba rowków | 4 |
| Długość całk./opak. | 72mm |
| Waga całkowita | 0.046 |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | N/A |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 95 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Standard, norma | DIN 844;DIN1835B |
| Part No. | SWT1659510A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1659510A
Frez trzpieniowy HSS-E PM, CHW Weldona, 4 ostrza 10mm PEAK POWER Swiss Tech SWT1659510A
SWT-165-9510A
KC-016,92ZN/NM
Dane techniczne
| Średnica freza | 10mm |