Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez trzpieniowy 8mm długi kulisty HSS B230T Sherwood SHR0615937P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm długi kulisty HSS B230T Sherwood SHR0615937P
Sherwood SHR-061-5937P
SHR0615937P
KC-016,112,7ZN/NM
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: ~ do 3,00. Tolerancja: +0,013 -0,033
Średnica: Ponad 3,00 ~ do 6,00. Tolerancja:+ 0,020 -0,038
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 10,00. Tolerancja: +0,025 -0,046
Średnica: Ponad 10,00 ~ do 18,00. Tolerancja: +0,033 -0,058
Średnica: Ponad 18,00 ~ do 30,00. Tolerancja: +0,041 -0,071
Średnica: Ponad 30,00 ~ . Tolerancja: + 0,051 -0,089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Coolant Delivery | External |
| Cutter Diameter | 8 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 | 5036140276369 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Flute Length | 19.0 mm |
| Helix Angle | 30° |
| Helix Direction | N/A |
| Length Type | Long |
| Materiał | High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | N/A |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Milling Application | Diesinking; Slotting; Profiling |
| Number of Cutting Ends | 1 |
| Number of Flutes | 2 |
| Długość całkowita | 79.5 mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | N/A |
| Reach Type | Standard Neck |
| Series | Long |
| Średnica chwytu | 10.0 mm |
| Shank Type | Threaded |
| Standards Met | BS 122 : Part 4 : 1980 |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-061-5937P |
| UNSPSC | 23241614 |
| Weight per 5 | 201 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cutter Diameter | 8mm |
| Materiał | High Speed Steel |
| Długość całkowita | 79.5mm |
| Numer produktu | E1745080 |
| Series | Long |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Flute Length | 19mm |
| Shank Type | Threaded |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Standards Met | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Coolant Delivery | External |
| Number of Flutes | 2 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Number of Cutting Ends | 1 |
| Helix Angle | 30° stopni |
| Milling Application | Diesinking Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Shank Diameter Tolerance | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | N/Amm |
| Length Type | Long |
| Helix Direction | N/A |
Dane techniczne
| Średnica freza | 8mm |