Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Frez trzpieniowy 5mm z węglika spiekanego 2 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1656205A PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm z węglika spiekanego 2 ostrza z powłoką Q Swiss Tech SWT1656205A
Swiss Tech SWT-165-6205A
SWT1656205A
KC-016,169,9ZN/NM
Powłoka Q została opracowana, aby frezy monolityczne z węglika posiadały "właściwe ostrze" w wyjątkowo trudnych warunkach skrawania.
Do materiałów o twardości do 66HRC.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Do obróbki maszynowej form i matryc.
Większa wydajność.
Niższe zużycie chłodziwa, mniejsze odpady.
Dwa razy dłuższa żywotność freza.
Obniżone koszty produkcji.
Wielowarstwowa powłoka, która pozwala na większe szybkości i posuwy skrawania.
Doskonała odporność na oksydowanie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
Twardość powierzchni: 3300HV.
Współczynnik koegzystencji ze stalą 0.25.
Grubość powłok 3 - 5µm.
Maksymalna temperatura pracy 850°C.
Możliwość ponownego powlekania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Diameter | 5.0 mm |
| EAN13 | 5036140288089 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Flute Length | 20.0 mm |
| Długość całkowita | 60.0 mm |
| Średnica chwytu | 6.0 mm |
| Oznaczenie narzędzi | SWT1656205A |
| UNSPSC | 23241605 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 5mm |