Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Frez trzpieniowy 3mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616410A PRO20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616410A
Sherwood SHR-061-6410A
SHR0616410A
KC-016,116,8ZN/NM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Cutter Diameter | 12 mm |
| EAN13 | 5036140176959 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Head Diameter | 12.0 mm |
| Materiał | High Speed Steel |
| No. of Teeth | 4 |
| Długość całkowita | 60.5 mm |
| Radius | 3.0 mm |
| Średnica chwytu | 12.0 mm |
| Shank Type | Threaded |
| Standards Met | DIN 1835/D |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-061-6410A |
| System of Measurement | Metric |
| UNSPSC | 23241628 |
| Waga elementu | 50 g |
Dane techniczne
| Średnica freza | 3mm |