Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez trzpieniowy 32mm x25mm do zdzierania długi HSS-Co 5% koblatowy Sherwood SHR0616731G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 32mm x25mm do zdzierania długi HSS-Co 5% koblatowy Sherwood SHR0616731G
Sherwood SHR-061-6731G
SHR0616731G
KC-016,455,7ZN/NM
Kształt sworznia
Do zastosowania, gdy wymagana jest duża prędkość zdejmowania materiału. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 25° spiralny, zgrubny ścięty. Średnica chwytu do js14.
Tolerancje metryczne. Średnica ± 0,127mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Diameter | 32.00 mm |
| EAN13 | 5036140276772 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Flute Length | 50.0 mm |
| No. of Flutes | 6 |
| Długość całkowita | 108.0 mm |
| Średnica chwytu | 25.0 mm |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-061-6731G |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 450 g |
Dane techniczne
| Średnica freza | 32mm |