Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez trzpieniowy 3,5mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615803D
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615803D
Sherwood SHR-061-5803D
SHR0615803D
[SM].NM.CK016,51,8ZLNE
Stosowane do frezowania rowków i szczelin. Jasne wykończenie. Typ zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Diameter | 3.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275881 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Flute Length | 12.5 mm |
| Długość całk. | 66.5 mm |
| Średnica chwytu | 6.0 mm |
| Sup. Part No. | SHR-061-5803D |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 12 g |
Dane techniczne
| Średnica freza | 3.5mm |