Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez trzpieniowy 3,5mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613703F PRO20 MTM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613703F
Sherwood SHR-061-3703F
SHR0613703F
[SM].NM.CK016,39,3ZLNE
Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Tolerancja metryczna
Średn. nomin.: aż do 38mm. Limit tolerancji: +0.0630, -0.0130.
Średn. nomin.: powyżej 38mm. Limit tolerancji: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [txt] |
| Corner Radius | N/A [txt] |
| Cutter Diameter | 3.50 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 [des] |
| Cutting Direction | Right Hand [txt] |
| EAN13 Barcode | 5036140273801 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill [txt] |
| Finish/Coating | Bright [txt] |
| Flute Length | 11 mm |
| Flute Type | Helical [txt] |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Direction | Right Hand [txt] |
| Length Type | Regular [txt] |
| Material | Cobalt High Speed Steel [txt] |
| Material Application | Carbon Steel;Alloy Steel;Copper;Aluminium; [txt] |
| Material Grade | M35 [txt] |
| Milling Application | Profiling; Keyways;Slotting [txt] |
| Number of Cutting Ends | 1 [#] |
| Number of Flutes | 4 [#] |
| Długość całk. | 55 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting [txt] |
| Reach Length | N/A [txt] |
| Reach Type | Standard Neck [txt] |
| Series | N/A [txt] |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Shank Diameter Tolerance | h6 [des] |
| Shank Type | Plain Round [txt] |
| Standards Met | DIN 844; DIN 1835A [txt] |
| Sup. Part No. | SHR-061-3703F |
| UNSPSC Code | 23241614 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 3.5mm |