Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez trzpieniowy 20mm długi kulisty HSS B230T Sherwood SHR0615943W PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 20mm długi kulisty HSS B230T Sherwood SHR0615943W
Sherwood SHR-061-5943W
SHR0615943W
[SM].NM.CK016,253ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: ~ do 3,00. Tolerancja: +0,013 -0,033
Średnica: Ponad 3,00 ~ do 6,00. Tolerancja:+ 0,020 -0,038
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 10,00. Tolerancja: +0,025 -0,046
Średnica: Ponad 10,00 ~ do 18,00. Tolerancja: +0,033 -0,058
Średnica: Ponad 18,00 ~ do 30,00. Tolerancja: +0,041 -0,071
Średnica: Ponad 30,00 ~ . Tolerancja: + 0,051 -0,089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Coolant Delivery | External [txt] |
| Cutter Diameter | 20 mm |
| Cutting Direction | Right [txt] |
| EAN13 Barcode | 5036140276444 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Uncoated [-] |
| Flute Length | 38.0 mm |
| Helix Angle | 30 ° |
| Helix Direction | N/A [txt] |
| Length Type | Long [txt] |
| Material | High Speed Steel [-] |
| Material Application | N/A [txt] |
| Material Grade | M2 [txt] |
| Milling Application | Diesinking; Slotting; Profiling [txt] |
| Number of Cutting Ends | 1 [#] |
| Number of Flutes | 2 [#] |
| Długość całk. | 120.0 mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting [-] |
| Reach Length | N/A [txt] |
| Reach Type | Standard Neck [txt] |
| Series | Long [txt] |
| Średnica chwytu | 16.0 mm |
| Shank Type | Threaded [txt] |
| Standards Met | BS 122 : Part 4 : 1980 [txt] |
| Sup. Part No. | SHR-061-5943W |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 930 g |
Dane techniczne
| Średnica freza | 20mm |