Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
Frez trzpieniowy 16mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630516A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza kobaltowy Swiss Tech SWT1630516A
Swiss Tech SWT-163-0516A
SWT1630516A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, z chwytem Weldona, 3 ostrza 16.0 Swiss Tech SWT1630516A
SWT-163-0516A
KC-016,105,6ZN/NM
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Diameter | 16.00 mm |
| EAN13 | 5036140202054 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Flute Length | 19.0 mm |
| Długość całkowita | 79.0 mm |
| Średnica chwytu | 16.0 mm |
| Oznaczenie narzędzi | SWT-163-0516A |
| UNSPSC | 23241605 |
| Weight per 10 | 1220 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cutter Diameter | 16mm |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 79mm |
| Numer produktu | |
| Series | 05 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Flute Length | 19mm |
| Shank Type | Weldon Flat |
| Flute Type | Helical |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Standards Met | DIN 1835B DIN 327 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Number of Flutes | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Helix Angle | 30° stopni |
| Milling Application | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Shank Diameter Tolerance | h6 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Length Type | Short |
Dane techniczne
| Średnica freza | 16mm |