Waluta - Currency
Producenci
- Klucz imbusowy 3mm krótki ampulowy 66x23 trzpieniowy Kennedy KEN6011300K KEN-601-1300K
- Klucz imbusowy 2,5mm krótki ampulowy 58x20 trzpieniowy Kennedy KEN6011250K KEN-601-1250K
- Klucz imbusowy 1,5mm krótki ampulowy 46x15 trzpieniowy Kennedy KEN6011150K KEN-601-1150K PRO20
- Klucz imbusowy 2mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017540K
- Klucz imbusowy 2mm krótki ampulowy 52x18 trzpieniowy Kennedy KEN6011200K KEN-601-1200K MTM
- Uchwyt metalowy 5mm pełne 1-rurowy do rur i kabli din72573 cynkowany 1szt. Matlock MTL6627480K PRO24-1
- Zacisk sprężysty 10mm otwarty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6621010K MTM
- Wycior do rur 10mm 3/8" Kennedy KEN9061030K
- Wiertło 5,2mm krótkie HSS czernione do metalu Sherwood SHR0251279P
- Zacisk sprężysty 6mm zamknięty BZP cynkowany 1szt. Matlock MTL6622100K MTM
- Klucz imbusowy 2,5mm długi trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6014250K
- Klucz imbusowy 3mm niklowany trzpieniowy ampulowy Kennedy KEN6017580K
Frez trzpieniowy 13,5mm x3mm HSS Woodruff Sherwood SHR0616505F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 13,5mm x3mm HSS Woodruff Sherwood SHR0616505F
Sherwood SHR-061-6505F
SHR0616505F
Frez trzpieniowy HSS 'WOODRUFF' 13.5mmx3mm SHR0616505F
SHR-061-6505F
KC-016,67,8ZN/NM
Używane do wykonywania rowków teowych Woodruff'a wg DIN 6888. Wyprodukowano zgodnie z normą BS 122 : Part 4 : 1980. Wykonano zgodnie z DIN 850. Chwyt zgodny z DIN 1835/D. Do frezowania rowków teowych w stołach obrabiarek, przyrządach ustawczych itd. Wg DIN650. Do frezowania w strukturalnej, nawęglanej i hartowanej stali do 900N/mm2. Wymiary do 16mm i 1/2" mają 6 ostrzy, a wymiary 18mm i 5/8" w górę mają 8 ostrzy. Wykonane wg DIN 851.
Metryczne limity tolerancji
Średnica: + 0.000, -0.127
Szerokość 2 do 4: - 0.014, -0.028
Szerokość 4 do 7: - 0.020, -0.038
Szerokość 7mm pow.: - 0.025, -0.047
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Cutter Diameter | 13.5 |
| Cutter Number | N/A |
| Cutter Width | 3 mm |
| EAN13 | 5036140177055 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Materiał | High Speed Steel |
| Number of Teeth | 6 mm |
| Długość całkowita | 57 mm |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Shank Type | Threaded |
| Standards Met | BS 122 : Part 4 : 1980. Made to DIN 850. |
| Oznaczenie narzędzi | SHR-061-6505F |
| System of Measurement | Metric |
| UNSPSC | 23241631 |
Dane techniczne
| Średnica freza | 13.5mm |